Rezervační systém pro léto 2021 – Vaše časté dotazy

Vzhledem k velkému zájmu o informace k rezervacím níže najdete nejčastější dotazy a naše odpovědi.

rezervace 07-08.2021 - Vaše otázky a naše odpovědi

1 . Kolik máte karavanů pro letošní rok? V roce 2021 jsme zakoupili 3 zcela nové karavany a vybavili je vším, co k obvyklému komfortu naší firmy považujeme za nezbytné. Celkem tedy máme 4 karavany. Karavany jsou vybaveny nádobím, lednicí, rychlovarnou konvicí i plotýnkovým vařičem, větrákem či topením. Venkovní prostor je zajištěn komfortním vodopropustným kobercem, 3x3 m velkou markýzou pevně spojenou s karavanem, velkým stolem a skládacími polohovacími židlemi s pohodlnými polstry. Velká část tohoto vybavení je u jiných půjčoven za příplatky, u nás je vše v ceně, která navíc patří k nejnižší na trhu a nebyla oproti roku 2020 navýšena.
2 . Je možná rezervace pronájmu bez úhrady zálohy vzhledem k nejistotě aktuální doby ? Ano, reagujeme na aktuální nejistou situaci tím, že nefakturujeme žádnou zálohu. Zasíláme ji až 30 dnů před rezervovaným pobytem a zde se již případné storno pobytu/pronájmu řídí obchodními podmínkami. Výjimku tvoří ty termíny, kde je již vyčerpaná kapacita karavanů, zde fakturujeme hned po jejím naplnění.
3. Je na Vašich stránkách dostupný kalendář rezervací ? Ne, musíme působit flexibilně a vzhledem k častým změnám v rezervacích by se mohlo stát, že Vám na webu nebude poskytnuta relevantní informace. Proto funguje mail 4mycamp@gmail.com a telefon 777 460 781, kde se dozvíte vždy obratem zcela aktuální stav a možnosti. Nebojte se zavolat nebo poslat dotaz termínu přes Messenger či WhatsApp, je mnoho korekcí i pár zrušení rezervací, proto Vaše dovolená může být s naší karavanem bez předsudků z plného obsazení.
4. Jaká je nejkratší možná doba pronájmu ? Vzhledem k enormnímu zájmu o rezervace na léto 2021 musíme s ohledem na fakt, že půjčovnu provozujeme při zaměstnání jako srdeční koníček, přistoupit k preferování rezervací delších pronájmů. Děkujeme za pochopení, když nebude možné Váš například 3-denní pobyt v půli července akceptovat.