Rezervační systém pro léto 2021 – Vaše časté dotazy

Vzhledem k Vašemu enormnímu zájmu o informace k rezervacím Vám níže podáváme vysvětlení k nejčastějším dotazům.

rezervace 2021 - Vaše otázky a naše odpovědi

1 . Kolik máte karavanů pro letošní rok? V roce 2021 jsme zakoupili 3 zcela nové karavany a vybavili je vším, co k obvyklému komfortu naší firmy považujeme za nezbytné. Celkem tedy máme 4 karavany. Karavany jsou vybaveny nádobím, lednicí, rychlovarnou konvicí i plotýnkovým vařičem, větrákem či topením. Venkovní prostor je zajištěn komfortním vodopropustným kobercem, 3x3 m velkou markýzou pevně spojenou s karavanem, velkým stolem a skládacími polohovacími židlemi s pohodlnými polstry. Velká část tohoto vybavení je u jiných půjčoven za příplatky, u nás je vše v ceně, která navíc patří k nejnižší na trhu a nebyla oproti roku 2020 navýšena.
2 . Je možná rezervace pronájmu bez úhrady zálohy vzhledem k nejistotě aktuální doby ? Ano, reagujeme na aktuální nejistou situaci tím, že nefakturujeme žádnou zálohu. Zasíláme ji až 30 dnů před rezervovaným pobytem a zde se již případné storno pobytu/pronájmu řídí obchodními podmínkami.
3. Je na Vašich stránkách dostupný kalendář rezervací ? Ne, musíme působit flexibilně a vzhledem k častým změnám v rezervacích by se mohlo stát, že Vám na webu nebude poskytnuta relevantní informace. Proto funguje mail 4mycamp@gmail.com a telefon 777 460 781, kde se dozvíte vždy obratem zcela aktuální stav a možnosti.
4. Jaká je nejkratší možná doba pronájmu ? Vzhledem k enormnímu zájmu o rezervace na léto 2021 musíme s ohledem na fakt, že půjčovnu provozujeme při zaměstnání jako srdeční koníček, přistoupit k pravidlu týdenního pronájmu. Od 1.7. do 31.8.2021 tedy není možné objednat kratší půjčku, než 6 dnů.